Bezpečnosť je pre nás prvoradá. Aktívne sledujeme situáciu ohľadom koronavírusu (COVID-19) a príjmame opatrenia, ktoré si môžete prečítať TU.

Odpovedáme každému do 72 hodín!

Pracovné ponuky doma aj v zahraničíČlánok
11. novembra 2015

Nové miesta v Kolíne: využite skvelú príležitosť!

Express People. Dobrá práce

Hľadáte si stabilnú prácu? Chcete dobre zarábať? Máme pre vás skvelú správu! V Kolíne sa roztrhlo vrece s voľnými pracovnými miestami! Vďaka tomu môžete nájsť dobré uplatnenie u lídra vyrábajúceho celosvetovo známe značky áut. Spoločnosť s dlhoročným pôsobením ponúka veľké množstvo nových pozícií, ktoré čakajú aj na vás. Využite príležitosť a zarábajte až 1000€!

 

Čo vás v novej práci čaká?

Toyota, Peugeot či Citroen – automobily, ktoré sú zárukou kvality a poznáme ich všetci. Staňte sa súčasťou výroby týchto luxusných značiek aj vy! Práve teraz máte ideálnu možnosť. Začať pritom môžete čo najskôr a na rôznych pozíciách. Samozrejme, čakajú na vás čisté moderné haly s moderným vybavením. Ide o flexibilnú pracovnú ponuku s rôznymi možnosťami. Pracovať môzete napríklad v lisovni, logistike či kontrole kvality. A každý deň vám prejdú rukami modely Toyota Aygo, Peugeot 108 či Citroen C1.

 

Express People. Dobrá práca v Česku

 

Práca 4 dni v týždni, bonusy za nadčasy a doprava zdarma

Hlavnou výhodou tejto ponuky je určite atraktívny plat až 1000€. Získať môžete aj 13. plat, privyrobiť si môžete aj na bonusoch a nadčasoch. Ďalšou výhodou, ktorý oceňujú zamestnanci, je aj kratší pracovný týždeň. Pracovná doba trvá od pondelka do štvrtka, piatky a víkendy máte voľné! Ak dochádzate, budete sa môcť počas víkendov pravidelne vracať domov. K tomu vám pomôže aj to, že 3 mesiace dopredu budete vedieť presný zmien.

Takisto dostanete dopravu do ČR zadarmo, príspevok na dopravu do práce a na ubytovanie. Budete si chcieť po práci oddýchnuť? Žiaden problém! Spoločnosť pre svojich zamestnancov ponúka posilňovňu, ihrisko, rehabilitáciu a yogu priamo v areáli. Závisí už len na vás, čo všetko z ponúkaných vecí využijete.

 

Ponuka priamo pre vás

Máte záujem? Žiadne špeciálne kritériá nie sú potrebné. Všetko dôležité sa naučíte u nás. Chcete postupovať na vyššie pozície? Tu na to máte perfektné podmienky! Budete môcť zdarma využiť rôzne školenia a získať certifikáty. Vďaka nim sa budete môcť kvalifikovať napríklad na pozíciu vodiča VZV alebo lakovača. To vám umožní v budúcnosti pracovať na vyšších pozíciách.

 

Kolín – mesto, odkiaľ máte všade blízko

Malebné historické mesto je ako stvorené na relax. V historickom centre si môžete dopriať okrem oddychu aj dobré jedlo či pitie v niektorej z mnohých reštaurácií a kaviarní. Zavítať môžete napríklad do reštaurácie U Tří mouřenínů na Karlovom námestí. V historickom prostredí si tam môžete vychutnať biftek z panenky za 180 Kč spolu pollitrom Veľkopopovického Kozla za 26 Kč.

Kolín takisto leží na hlavnej železničnej trase a všade je odtiaľto blízko. Napríklad do Prahy môžete cestovať vlakom minimálne každú polhodinu. Hlavné mesto Česka je vzdialené 60 kilometrov a dostanete sa tam za 45 minút.Na dosah ruky je aj Hradec Králové, Pardubice či Kutná Hora. A keďže Kolín leží v priamo v srdci Česka, budete mať rovnako blízko každý kút krajiny.

 

Express People. Dobrá práca v Česku

 

Ako získať prácu ešte dnes?

Máte nejake ďalśie otázky? Chcete sa na niečo opýtať? Stačí, ak nám zavoláte na naše číslo 02/20 839 500 alebo navštívte niektorú z našich pobočiek. Dobrá práca v Kolíne bude vaša. Neváhajte, začnite hneď!

 

Zdieľať na Facebooku

Pokračujte v čítaní