Bezpečnosť je pre nás prvoradá. Aktívne sledujeme situáciu ohľadom koronavírusu (COVID-19) a príjmame opatrenia, ktoré si môžete prečítať TU.

Odpovedáme každému do 72 hodín!

Poradíme vámČlánok
13. októbra 2017

5 krokov k lepšej práci, prvý krok by si nemal vynechať!

zamestnanec

Intenzívne si hľadáš prácu, ale bez úspechu? Nie si spokojný s ponukou prác, o ktorej si sa dočítal na Úrade práce? Rád by si sa zamestnal vo výrobe, v logistike či skladoch? Túžiš po jednoduchej práci bez stresu, ktorá bude stabilná a prinesie ti slušný zárobok? Nevieš si predstaviť čo všetko ťa čaká, v prípade, že sa zamestnáš cez našu agentúru?

Ak si aspoň na jednu otázku odpovedal ÁNO, tento článok je určený pre teba! Čítaj ďalej a nájdi si novú lepšiu prácu prostredníctvom Express People.

1. krok – Zavolaj na našu infolinku 02/20839500

Naše kolegyne náborárky ťa rady informujú o širokej palete pracovných možností, ktoré ponúkame. Pomôžu ti prispôsobiť výber práce tvojim požiadavkám a zodpovedajú ti na všetky tvoje otázky. Po telefonáte s náborárkou máš prácu vybavenú a dohodnutý termín nástupu do práce.

2. krok – Cesta na miesto práce

Pred cestou sa zastavíš na našej pobočke, kde ti vybavíme dopravu či kúpime lístok na vlak na naše náklady. Na miesto práce pocestuješ autobusom spolu s ďalšími záujemcami o zamestnanie, alebo pôjdeš vlakom či individuálne. Dopravné prostriedky ťa odnesú na stanicu alebo iné určené miesto, kde ťa vyzdvihne koordinátor Express People. Naši koordinátori sú energickí usmievaví ľudia, ktorí majú na starosti to, aby tvoje zamestnanie a nástup do práce prebehli hladko a rýchlo. Môžeš sa na nich spoľahnúť.

koordinatori

Naši koordinátori spolu so zamestnancami

3. krok – Ubytovanie

Na miesto tvojho nového domova ťa hneď po príchode odvezie náš koordinátor. Ubytuje ťa a poukazuje ti všetko potrebné – ako sa z ubytovne dostaneš do novej práce, ktorým vchodom máš vojsť, kde sa hlásiť a čo potrebuješ vedieť. Prvotných informácií je veľmi veľa, preto od koordinátora dostaneš leták s najdôležitejšími pokynmi.

4. krok – Testovanie

Určite si kladieš otázku aké náročné je testovanie. Nemusíš sa báť, aj keď si už zo školy nič nepamätáš, tento krok zvládneš. Testovania sú rôzne, v závislosti od náplne práce. Ide zväčša o jednoduché overenie tvojich manuálnych zručností. Ak vieš vymeniť žiarovku, toto testovanie pre teba nebude problém.

Niektorí zamestnávatelia požadujú aj testy zamerané na sústredenie či matematiku, ale žiadne ťažké príklady v nich nenájdeš. Ide o základné znalosti počítania, ktoré ti chodia v hlave aj keď rátaš sumu svojho nákupu v potravinách. Po úspešnom zvládnutí testov ťa čaká lekárska prehliadka, ktorú však zamestnávatelia požadujú zriedkavo.

Ber to tak, že ak zvládneš testy, robotu máš istú!

 

testovanie

5. krok – Nová práca je tvoja!

Gratulujeme ti k novej práci! V najbližších dňoch a možno už na ďalší deň nastúpiš do novej práce. Prejdeš tréningom a stane sa z teba zamestnanec v auto-moto, logistike alebo elektrotechnicom priemysle. Jednoduché, že?

 

Neváhaj a zavolaj 02/20839500. Od novej práce ťa delí jeden telefonát!

 

 

Zdieľať na Facebooku

Pokračujte v čítaní